Piknik charytatywny ?Majówka Dobrych Serc?

W pięknej choć nieco wietrznej aurze odbył się w sobotę 13 maja, po raz pierwszy organizowany przez nas w Parku Górczewska, Piknik Charytatywny ?Majówka Dobrych Serc?.

W ciągu całego dnia odwiedziło nas blisko pół tysiąca mieszkańców Bemowa oraz całej Warszawy, ale także Gości przybyłych z innych miejsc. Również w organizacji wydarzenia uczestniczyli nie tylko nasi warszawscy Współpracownicy i Wolontariusze, ale także ?Wspomagacze? z innych oddziałów Stowarzyszenia. (czytaj dalej)

W ramach ogólnopolskiej Kampanii KILOMETRY DOBRA (www.kilometrydobra.pl) przeprowadzona była również zbiórka publiczna, która przyniosła na ratowanie Ośrodka Rehabilitacyjno ? Wypoczynkowego ?ŚWIT?, w którym nasi Podopieczni nabierają sił, zdrowia i nadziei na lepsze jutro blisko pół tysiąca zł. Nie jest to porażająca kwota, ale uczestnicy wydarzenia bardziej skupili się na integracji oraz upajaniu się piękną pogodą niż na charytatywnych aspektach, pozostawiając je na czas spędzany przy komputerze, gdzie dokonają odpowiednich przelewów 🙂(prawda że tak? 🙂

Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY z całego serca wszystkim naszym Wspomagaczom, Partnerom, Przyjaciołom, a wśród nich:
Fundacja Legii
Dzielnica Bemowo
Warsaw Chapter Poland HOG
Liberator Harley-Davidson Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie
PRO-SET
Impact Vision
– JBB Sklep Partnerski Warszawa ul. Sternicza 98
– Globi Sklep Partnerski Warszawa ul. Sternicza 96
– Piekarnia Agatka
Fundacja DKMS
Fit Way Club
Straż Miejska Warszawa
Policja Warszawa
Państwowa Straż Pożarna

a także Gościom, którzy udekorowali nasz Piknik swoim głosem i innymi darami: Kindze Zielskiej, Natalii Olechnowicz oraz wszystkim, którzy niezauważalni przyczynili się do uświetnienia Pikniku.

I oczywiście już dziś ZAPRASZAMY NA KOLEJNE wydarzenia, pikniki, akcje…

Comments are closed