Gra Miejska „W Gdańsku dobra jest więcej”

Serdecznie zapraszamy młodzież oraz dorosłych w dniu 3 czerwca do udziału w Grze Miejskiej „W Gdańsku dobra jest więcej!” Wydarzenie jest nie tylko dobrym pomysłem na spędzenie czasu wspólnie z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi, ale również możliwością pomocy w pozyskiwaniu środków na rzecz Ośrodka Rahabilitacyjno ? Wypoczynkowego w Chmielnie.

Gra organizowana jest w ramach Kampanii KILOMETRY DOBRA.
Startujemy o 16:00 i o godzinie 19:00 udajemy się na miejsce finału tj. pod Fontannę Neptuna, gdzie zliczone zostaną wszystkie punkty zdobyte przez uczestników zabawy. Zgłoszone drużyny mają za zadanie za pomocą mapki, znaleźć jak najwięcej oznaczonych ?dobrych miejsc?, pozyskać jak najwięcej darczyńców oraz funduszy na rzecz Ośrodka. Zespoły, które dotrą najszybciej do wyznaczonych miejsc oraz pozyskają najwięcej środków w ramach zbiórki otrzymają nagrody rzeczowe. Główną nagrodą dla zwycięskiego Zespołu jest trzydniowy pobyt w Ośrodku ?ŚWIT? w Chmielnie.

Celem Kampanii Kilometry Dobra realizowanej przez Stowarzyszenie ?Podaj Rękę? jest ratowanie Ośrodka Rehabilitacyjno ? Wypoczynkowego ?ŚWIT? w Chmielnie, w którym odbywa się rehabilitacja oraz innego rodzaju wsparcie dla mieszkańców Gdańska i Pomorza. W związku z tym wyrażamy ogromną wdzięczność Wszystkim Uczestnikom Gry Miejskiej za udział oraz wsparcie Kampanii i celu, w jakim się ona odbywa.

Nasza zabawa to czas zdrowej rywalizacji ale również niesamowitej zabawy i pomocy tym którzy jej potrzebują. Dzięki Wam u nas każdy wygrywa.

Dodatkowe informacje oraz kontakt z Organizatorami możliwy jest pod numerami telefonów:
504068554 ? Marek Olechnowicz, prezes Stowarzyszenia ?Podaj Rękę? – Organizator
668774460 ? Daniel Marchlewski, 692534877 ? Kamil Hrynkiewicz – Organizatorzy
oraz poprzez korespondencję mailową: dobrowgdansku@gmail.com oraz biuro@podajreke.org

plakat Gra miejska - Gdańsk

Comments are closed