Finał Kampanii Kilometry Dobra pod okiem Króla Mórz w Gdańsku

W dniu 3 czerwca 2017 r. przy Fontannie Neptuna w Gdańsku prowadziliśmy oficjalne działania w ramach ogólnopolskich finałów Mistrzostw Świata w Dobroci czyli Kampanii KILOMETRY DOBRA.

Zbiórka do puszek, recitale dobrze zapowiadających się pomorskich wokalistek, atrakcje z nagrodami dla dzieci i młodzieży – to wszystko, aby podopieczni Stowarzyszenia „Podaj Rękę” oraz inni potrzebujący wzmocnienia, rehabilitacji czy wypoczynku mogli korzystać z Ośrodka Rehabilitacyjno – Wypoczynkowego „ŚWIT” w Chmielnie prowadzonego od roku przez „Podaj Rękę”.

W ramach Kampanii, razem z Oddziałami Stowarzyszenia w Warszawie i Bydgoszczy, ale także wspólnie w mieszkańcami niemal całej Polski – rewelacyjnie spisała się wycieczkowa młodzież w Pyrzyc czy Bielska pod kierunkiem swoich społecznie zaangażowanych Wychowawców, jak również spoza granic naszego kraju, pozyskaliśmy na chwilę obecną około 20 tys. zł., co może nie powala z nóg, ale należy wziąć pod uwagę, że w Kampanii uczestniczymy po raz pierwszy, oraz to, że w naszym przypadku Kampania trwać będzie nadal – w przyszły weekend będziemy obecni w Pruszczu, dokąd zapraszamy wszystkich Pomorzan oraz Drogich Gości na coroczne świętowanie podczas Dni Pruszcza oraz na Giełdę Pruszcz, aby tam nie tylko odpocząć i nieco poszaleć zakupowo, ale także… wspólnie z nami wesprzeć tych, którzy sami mają znacznie mniejsze szanse, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, które przed nimi stoją.

Wszystkim DARCZYŃCOM oraz Partnerom w „DOBRYCH MIEJSCACH GDAŃSKA”, dokąd udawali się uczestnicy naszego Gdańskiego Finału, jak również Wszystkim Wolontariuszom i Przyjaciołom z całego serca D Z I Ę K U J E M Y !!!

Comments are closed